Moonholi – polska marka z misją

Moonholi, to polska marka stworzona przez kobiety z misją szerzenia świadomości ekologicznej.

Moonholi tworzy maty do jogi, które są biodegradowalne, nie zawierają szkodliwego PCV, ani innych toksycznych składników. Wykonane są z naturalnego kauczuku i eko-poliuretanu, a barwione są naturalnymi farbami roślinnymi na bazie wody.

Maty poliuretanowe polecam wszystkim. One zapewniają dobrą przyczepność w każdych warunkach. Nadają się więc dla tych, którzy się pocą podczas praktyki jogi i dla tych którzy nie pocą się wcale.

Maty z mikrofibrą polecam tym, którzy się pocą podczas praktyki, ponieważ one zyskują przyczepność, gdy pojawia się wilgoć. Polecam także tym, którzy lubią dodatkowe doznania estetyczne podczas praktyki, ponieważ te maty mają piękne wzory.

Wszystkie wzory mat zostały specjalnie zaprojektowane, tak aby nie tylko pięknie wyglądały, ale także przekazywały uniwersalne prawdy o duchowości.

Moonholi – kilka przykładów mat:

Mata do jogi VENUS

Motywem przewodnim tej maty jest geometryczny symbol planety Wenus – pięciopłatkowy kwiat – jeden z najpopularniejszych rezonatorów energii kosmicznych. Mówi się, że ma właściwości zarówno uspokajające psychikę, jak i właściwości energetyzujące.

Mata do jogi ILLUMINATION

Na wzorze tej maty znajduje się Ręka Fatimy – talizman, który chroni przed negatywną energią i przyciąga dobro. A także wzór Trzeciego Oka, które odpowiedzialne jest za widzenie poza zmysłowe i pomaga dostrzegać to, co niedostrzegalne. Uznaje się, że Trzecie Oko jest bramą do innych wymiarów i stanu oświecenia.

Mata do jogi MAGIC

Ta mata zawiera magiczne elementy takie jak Palo Santo, zioła, kwiaty i kryształy, oraz magiczną kulę z geometrycznym wzorem, przypominającym ryciny astrologiczne z poprzednich wieków.

Mata do jogi MOON GIRL

Inspiracją dla wzoru tej maty jest magiczna moc Księżyca, który jest symbolem duszy, reprezentuje kobiecość, emocje i podświadomość. Wpływa na przypływy i odpływy, na nasze emocje i zachowania, a także reguluje cykle menstruacyjne.

Mata do jogi dla mężczyzn WARRIOR (To jest mata którą wybrałam dla siebie :))

Mata dla wojowników (i dla wojowniczek). Znajduje się  na niej wzór chińskiego smoka – symbol siły, mocy i szczęścia.

Więcej wzorów możecie zobaczyć tutaj.

Poza matami do jogi marka Moonholi tworzy też miękkie i wygodne bawełniane ubrania do jogi, które mają domieszkę elastanu, dzięki czemu są też elastyczne.

Marka Moonholi cały czas się rozwija. W swojej ofercie ma też suplementy i różne przedmioty sprzyjające medytacji i tworzeniu magicznej atmosfery. Są to naturalne kadzidła (drewienko Palo Santo i Biała Szałwia), sojowe świece oraz kamienie mocy.

Moonholi wspomaga też Fundację Rak & Roll, wspierającą kobiety walczące z rakiem piersi, odprowadzając 10% przychodu ze sprzedaży każdej maty Cosmic Girl.

Warto wspierać takie marki. Zajrzyjcie na ich stronę. Jest duża szansa, że znajdziecie coś dla siebie 🙂

 

Dodaj komentarz